Klausimai apie produkciją

D. U. K.

Natūralūs Rytų kvepalai turi dug skirtingų privalumų: nuostabus produkto patvarumas. Kaikurie koncentratai yra jaučiami net po kelių dienų.

Kvepalai aliejaus pagrindu – ekologiškai švarus gaminys, kurio sudėtyje nėra jokių cheminių junginių arba alkoholio arba vandens.

Kvepalai nedirgina odą, jie nesioksiduoja nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio ir nesukelia pigmentinių dėmių taikymo srityje.

Visi rytų kvepalai turi feromonus, kurie turi “natūralų magnetizmą” . Jukne paslaptis, kad eteriniai aliejai turi stiprias afrodiziakų savybes.

Koncentruoti aliejiniai kvepalai turi įdomią funkciją; jie yra ramybeje tol, kol žmogus pradeda judėti. Kai kūno temperatūra keičiasi aromatas pradeda atsiskleisti intensyviau. Jie “reguliuojasi” pagal žmogaus odos kvapą ir atskleidžia labiausiai sėkmingą kelią.

Arabų kvepalai, kurie sukurti eterinių aliejų pagrindu turi koncentruotai tankią struktūrą. Tačiau, nepaisant to, jie lengvai absorbuojami ir ne išgaruoti kai yra tepami ant odos, o ne taip, kaip tradiciniai Europietiški aromatai.

Tinkamumo laikas jų yra kelis kartus didesnis nei įprastų kvepalu.

 

Aukšta kokybės garantuota! Apie produktų kokybę sako klientų atsiliepimai.

Pagrindinė taikymo taisyklė – mikrodozė.

Skirtingai nuo europietiškų alkoholinių analogų, tokie kvepalai taikomi mažą stiklinę lazdelę integruota į buteliuko dangtelį arba ritinio dozatoriumi.

Jūs galite taikyti kvepalus ant viso kūno po maudymosi.

Taikyti kvepalus ant pulsuojančių vietų (riešo, alkūnės lenkimo, kaklo).

Negali būti taikomi ant drabužių.

Taip. Jie sugeria labai greitai ir nepalieka jokių pedsakų, tik aromatą.

Tai priklauso nuo naudojimo dažnumo. Mažo butelio 3 ml gali pakakti nuo 1 iki 3 mėnesių.

Tinkamai laikant, galiojimo laikas yra neribotas!

Svarbiausia, nereikia laikyti juos ten, kur patenka saulės spinduliai.

Taip. Pagaminti tik iš natūralių, aplinkai nekenksmingų ingredientų. Tradiciniuose arabų kvepaluose nėra alkoholio, bet tik įvairių aliejų (mediena, alavijas, pačuliai, mira, smilkalai ir tt) mišiniai.

Aliejiniai aromatai stipriai kvepia nuo pirmųjų akimirkų: atvirai ir tvirtai. Sugerimo proceso metų gerai drėkina ir maitina odą.

Šioje svetainėje kvepalai unikalus, reti ir universalus. MES renkames kvepalus iš aukštos kokybės, siekiant patenkinti išrankiausius klientus. Mes tiekiame arabišką parfumeriją tiesiai iš gamintojo geriausių arabų kvepalų namų.

Pakanka mažo lašelio kad aromatas laikytusi 10 valandų. Kontaktuojant su vandeniu aromatas atsiveria su nauja jėga.

Jūs galite pridėti juos:

  • į masažo mišinius, kad pagerinti pasiektus rezultatus.
  • į aromatines voneles nuraminti nervų sistemą, visiškai atsipalaiduoti.
  • į šampūną – žavingam plaukų kvepejimui.
  • į kūno kremus, kad kvepėtu visa jūsų oda (aromatas be alkoholio ne atstums mylimo nuo jūsų, kai jis bučiuos palies riešų, nugarą ir rankas).
  • į jūros druską, su alyvuogių aliejumi ir keliais lašais mūsų kvepalų. Be to, jūs gausite puiku kūno skrabą. Be to, kad išgryninsite orogeniškus dalelius, toks skrabas sudrėkins odą ir dėl aliejaus, aromatizuos ją, nes ten bus mūsų kvepalai.
  • į energotoniką veidui – sumaišykite mūsų kvepalus su mineralinių vandenių ir gaukite energotoniką su atjauninančių poveikių (100 ml. putojančio mineralinio vandens, pridedant, jeigu pageidaujama, 2-3 lašus aliejaus kvepalų, ir atgaivina odą)

Ne, jie nėra kopijos! Bet kvepia identiškais dizainerių versijai