Apie parduotuvę

Our perfume store

Apie mus

„AZALIA“ – unikali Lietuvoje natūralių arabiškų kvepalų ir kosmetikos internetinė parduotuvė. Tai UAB „VALEKSIA“ (Vilnius / Lietuva) nuosavybė. Įmonė  veikia Lietuvoje nuo 2011 m. UAB „Valeksia“ apdovanota „A“ klasės lyderio sertifikatu. versle Baltijos regione 2023 m.

Internetinė parduotuvė „AZALIA“ veikia nuo 2014 m. Internetinė parduotuvė Azalia siūlo platų arabiškų kvepalų pasirinkimą, kurie yra kruopščiai kuruojami, kad atitiktų mūsų klientų poreikius ir pageidavimus.
Azalia kvepalai – tai ne tik kvepalai, bet ir prabangi patirtis, kuri pamalonina pojūčius ir perkelia į grožio ir elegancijos pasaulį. Pagaminti iš geriausių ingredientų ir sukurti kvalifikuotų parfumerių, Azalia arabiški kvepalai yra tikras meno kūrinys, pavergiantis protą ir užburiantis sielą.
Nuo to momento, kai jį pritaikysite, pajusite neprilygstamą rafinuotumo ir malonės jausmą.
Tegul Azalia arabiški kvepalai tampa jūsų išskirtiniu kvapu ir palikite ilgalaikį įspūdį, kad ir kur eitumėte.
Taip pat siūlome didmeninės prekybos galimybes įmonėms, norinčioms įsigyti arabiškų kvepalų savo parduotuvėse.
Laikomės principo: „Siūlyti produktus, kuriuos mielai naudojame patys.

Mūsų istorija

„Mūsų pažintis su arabiškais kvepalais prasidėjo labai seniai. Pirmieji pristatyti rytietiškų kvapų buteliukai įsimylėjo fantastiškai sodriomis natomis. Labai vertinama kokybė, ekonomiškumas, ilgaamžiškumas, sodri kompozicija, aromatų išskirtinumas. Visi, kurie bent kartą bandė arabiškus kvepalus, taip pat mes juos įsimylėjome ir tapome jų gerbėjais amžinai.

Mūsų gaminių kokybę vertina ne tik Lietuvos, bet ir ES bei ne ES šalių klientai. Mes teikiame pirmenybę klientų pasitenkinimui ir siekiame savo klientams teikti išskirtinius produktus ir paslaugas. Turėdami ilgametę patirtį šioje srityje, esame įsitikinę, kad galime patenkinti ir viršyti klientų lūkesčius.

Dėkojame, kad pasirinkote Azalia kvepalus.

Mūsų komanda

Natalija

Įmonės įkūrėja ir direktorė

Azalija

Web-dizainerė

Božena

Vadybininkė

Garantuojame

  • Aukšta kokybė
  • Prieinamos kainos
  • Nepamirštami aromatai
  • Puikus aptarnavimas
  • Dovanos užsakymams
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo €15
  • Nemokamas pristatymas į ES šalis nuo 100 €
  • 30 dienų pinigų gražinimo garantija