Apie parduotuvę

Mūsų kvepalų parduotuvę

Apie mus

Arabiški kvepalai tapo tokie populiarus, kad reikėjo sukurti tikros arabiškos perfumerijos internetinę parduotuvę. Arabiškų kvepalų asortimentą ir tiekėjus padėjo išsiirinkti mūsų draugai iš Arabijos, kuriems buvo pavesta: pasirinkti geriausius tiekėjus, kurie atitiktų kainos ir kokybės kriterijus, kad kiekvienas pirkėjas galėtų pirkti išskirtinį aukštos kokybės aromatą už mažą kainą”.

Mūsų istorija

“AZALIA.LT” – pirmoji ir vienintelė tikros arabiškos parfumerijos ir kosmetikos, elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Ši internetinė parduotuvė yra UAB “VALEKSIA” (Vilnius / Lietuva) nuosavybė. Įmonė veikia Lietuvoje nuo 2011 metų. “AZALIA” internetinės parduotuvės atidarymas vyko 2014 m.

“Mūsų pažintis su arabiška parfumerija prasidėjo jau seniai. Pirmi padovanoti buteliukai rytietiškų aliejinių kvepalų įsimylėjo savo fantastiškai turtingomis aromato natomis. Aromato takas taip užvaldė pažįstamus ir nepažįstamus žmones, kad jie taip pat norėjo naudotis arabiškais kvepalais. Kokybė, ekonomiškumas, patvarumas, turtinga kompozicija bei kvapų išskirtinumas buvo labai vertinami. Kiekvienas, kuris bent kartą bandė arabiškus kvepalus, kaip ir mes, įsimylėjo juos ir tapo jų gerbėjais amžinai.

Mūsų komanda

Natalija

Įmonės įkūrėja ir direktorė

Azalija

Web-dizainerė

Božena

Vadybininkė

Garantuojame

  • Aukšta kokybė
  • Prieinamos kainos
  • Puikus aptarnavimas
  • Dovanos užsakymams
  • 30 dienų pinigų gražinimo garantija