Kas yra Mukallat, Ud, Muskusas?

Publikuota administrator

KAS YRA MUKHALLAT?

Mukhallat reiškia eterinių aliejų ir aromato ingredientų, tokių kaip Ud, Ambros, rožės, mišinis. Kiekvienas eterinių aliejų ir aromato sudedamųjų dalių mišinys pasikeis ir suteiks kitokį aromatą, priklausomai nuo mišinio ir proporcijos, kurioje ingredientai sumaišomi.

Pabandykite mūsų: MUKHALLAT, MUKHALAT MALAKI, MOKHALAT ALSHARQIA, MUKHALAT OMANI.

KAS YRA UD?

Ud yra vienas iš brangiausių aromatų visame pasaulyje. UD yra kilęs iš atogrąžų medžio agaro (Aquilaria) (dar vadinamas agaru). Kai šis medis užkrėstas tam tikra pelėsio įvairove (Phialophora parasitica), jis reaguoja, gamindamas brangią, tamsią ir kvapią dervą.

Ud (arabiškai “oudh”) yra labai vertinamas perfumerių dėl jo saldaus, medieniško, kvepiančio ir sudėtingo aromato. Kartais vadinamas “skystuoju auksu”.

Pabandykite mūsų:OUD ABYAD, BLACK OUD, CAMBODIAN OUD, AMEER AL OUD, GOLD OUD, ARABŲ RITERIS, BLACK STONE, SULTAN ALOTOUR, SHAER AL MILLION, LILAT KHAMEES, KASHKHA.

KAS YRA MUSKUSAS?

Muskusas yra vienas iš paslaptingiausių kvepalų komponentų.
Tai stipriausias afrodiziakas.
Medžiaga turi magiškos galios pritraukti priešingą lytį, padidinti vyrų galią ir moterų lytinį potraukį.
Jis gali turėti kaip ir gyvūninę, taip ir augalinę kilmę.
Muskusas naudojamas kvapiųjų kompozicijų kūrimui, kaip bazinių natų fiksatorius, kad padidintų jų ilgaamžiškumą, taip pat suteiktų kompozicijai didesnį jausmingumą, pagerintų aromato komponentus.
Ypatinga muskuso rūšys – baltas muskusas. Idealiai tinka kasdienėms kompozicijoms, nes suteikia lengvą ir šviežią „švarios odos“ akordą.

Pabandykite mūsų: ESSENTIAL SPORT, VOYAGE D`HERMES, TWIN, SHALIMAR, AMBER LIGHT, WHITE MUSK, ROYAL MUSK, THE CITY MUSK, MUSK AL HABEEB, ROSES MUSK, EGYPTIAN MUSK, WONDROUS MUSK